Yaşam koçluğu, kişinin profesyonel, özel ya da sosyal hayatında yaşam kalitesini ya da yaşamının belirli bir alanını iyileştirmesinde onu destekleyici bir yöntemdir.
Yaşam koçu, kişinin hedeflediği bir noktaya ulaşmasına, yaşadığı bir sorunu geride bırakmasına ya da istediği hayatı yaşamasına yardımcı olarak rol oynar.
Düzenli görüşmeler halinde sürdürülen koçluk seanslarında danışanın öncelikleri esas alınarak kişi bulunduğu noktadan hedeflediği noktaya taşınır.
Hangi faydalar sağlanır?
  • Kararsızlığından kurtularak daha net kararlar alabilir.

  • Deneyimlerinden daha fazla şey öğrenebilir.

  • Daha iyi seçimler yapabilir.

  • İş ve özel hayat dengesini kurabilir.

Yaşam Koçluğu ve Stil Danışmanlığı'nı Birarada Almanın Gücü

Yaşam koçu, stil danışmanlığı, stil danışmanı ise yaşam koçluğu veremez. Fakat iki eğitimi birden almış bir danışmanla hedefiniz için hem içten, hem dıştan hazırlanabilirsiniz. Koçluk seanslarınızda hedefe doğru ilerlerken, stil danışmanlığı seanslarımızda da o hedefi gerçekleştirecek kişiyi aynada görmenizi sağlayacağız. Hedefleriniz doğrultusunda nasıl bir imaja sahip olmanız gerektiğini belirleyeceğiz. Bu imaj sadece hedefinize değil, karakterinize de uygun olacak. Böylelikle her iki çalışmada da kendi potansiyelinizin en iyisini, en verimli şekilde, en üst noktada yansıtma fırsatı yakalayacaksınız.

Yaşam Koçluğu Teklif Formu