Dış görünüşümüz, özgüvenimizi destekleyen ve çevremizle doğru iletişim kurmamızı sağlayan bir araçtır. Benim işim, kişisel stil danışmanlığı sürecinde gerçek “sen”i bulmak ve onu giysileriniz, giyim tarzınız ve beden dilinizle dışarı yansıtmanızı ve bunu yaparken de rahat hissetmenizi sağlamaktır. Bunun için sizinle buluşuyoruz, tanışıyoruz. Bir haftanız nasıl geçiyor, hayatta kaç farklı rolünüz var (çalışan kadın, anne, baba, patron, gelin, çocuk), nasıl birisiniz, bunun diğerlerine nasıl yansımasını istersiniz konuşuyoruz. Daha sonra özel testlerimizle moda karakterinizi ve alışveriş alışkanlıklarınızı belirliyoruz. Test sonuçlarıyla karakterinizi ve hayat tarzınızı harmanlayıp size en uygun gerçek “sen”i buluyoruz.
zeynep erkan

Dilerseniz yaşam koçluğu ve stil danışmanlığını birarada alarak hedeflerinize sadece dıştan yenilenerek değil, içten de kuvvetlenerek ulaşmayı seçebilirsiniz. Bunun için Yaşam Koçluğu sayfasını ziyaret ederek Yaşam Koçluğu ve Stil Danışmanlığı bölümüne göz atın.zeynep erkan

Gardrop Detox


Sabahları dolabınızın karşısına geçip ne giyeceğinizi şaşırıyorsanız, yaptığınız yanlış seçimlerle cüzdanınızı boşaltmış olduğunuz için kendinize kızıyorsanız, tek kilo fazlanız yokken hiç bir şey üstünüze yakışmıyorsa dolabınız satın alınmış ama hiç giyilmemiş, etiketi üstünde ürünlerle doluysa doğru yerdesiniz. Yukarıda bahsettiğim ön görüşmeler sonunda belirlediğimiz kişisel stiliniz konusunda anlaştıktan sonra gardrobunuza geçiyoruz. Bu seansta öncelikli olarak mevcut gardrobunuzun hayatınızı, size uygun renkleri ve vücut tipinizi ne kadar doğru yansıttığına bakıyoruz. Bu seans sırasında tüm rolleriniz ve her türlü aktiviteniz için sizi en iyi şekilde yansıtan giysilerle farklı kombinler oluşturup fotoğraflıyoruz.

Böylece elinizin altında her zaman, vücut tipinize ve renklerinize uygun, farklı aktivitelerde giyebileceğiniz ve sizi en iyi yansıtan giysileriniz olduğunu bilmenin rahatlığını yaşıyorsunuz. Daha sonra bir gaflet anında satın aldığınız ancak sizi yansıtmayan, yansıtsa da vücudunuzu en iyi şekilde yansıtamayan giysileri gardrobunuzdan ya çıkartıyoruz ya da mümkünse bunların yeni stilinize göre nasıl yorumlandığını keşfediyoruz.

Alışveriş Danışmanlığı


Gardrop danışmanlığı sırasında belirlemiş olduğumuz alışveriş listesi ve bütçeniz doğrultusunda, dilerseniz birlikte, dilerseniz sizin adınıza alışverişe çıkıyoruz. Dilerseniz "bundan sonrasını ben hallederim" deyip listenizle başbaşa kalabilirsiniz.
Alışveriş danışmanlığı almak için gardrop detoks almış olmanız tabii ki şart değil. Ancak daha önce bahsettiğim, stil analizinizi yapmamı sağlayacak ön görüşmeleri gerçekleştirmemiz gerekiyor. Seans sırasında size farklı kombinler denetirken vücut tipinize, renklerinize göre nasıl giyinmelisiniz anlatıyor olacağımı da eklemeliyim.
zeynep erkan

Kriz yönetimi


"Kızımın mezuniyeti için nasıl bir kıyafet giymem uygun olur? Diğer annelerin hepsi çok şık olacaktır ama benim bütçem de kısıtlı." "Eşimle bir resepsiyona katılacağız ve uyumlu, şık bir çift olarak gitmek istiyorum. Uyumdan kastım elbise ve kravat rengi uyumu değil!" "Yeni müşterimle iş yemeğine çıkıyoruz. Masadaki diğer bankacılardan farklı olduğumu daha ilk bakışta göstermek istiyorum. Her zamanki üniformamın ciddiyetini bozmadan ne yapabilirim?" “Önemli bir geceye A’dan Z’ye hazırlanmamda yardımcı olur musunuz? Makyaj, saç, kıyafet, her şey!!!”
Bazen stiliniz, gardrobunuz üstünde çalışmak gerekmez. Yukarıdaki durumlara benzer krizler içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu gibi durumlarda hemen Gerçeksen’le iletişime geçin, en doğru çözümü, en kısa zamanda bulalım.

Hediye Danışmanlığı


Artık en yakın arkadaşınıza "genel geçer" hediyeler almaktan bıktınız, hep çanta, takı, toka, bluz ekseninde gidip geliyorsunuz. Yıldönümlerinizde de gömlek, kravat aldığınızda günün anlamını yansıtmıyor, daha özel olmalı diyorsunuz. Belki de birine usulen hediye almanız gerekiyor ve bu iş aslında yakın birine hediye almaktan daha zor. Belki de müşterinize bir hediye alacaksınız, her hediyenin bir anlamı, bir mesajı olduğu için yanlış bir mesaj vermek istemiyorsunuz. Ya da en basit haliyle vaktiniz yok, hatta unuttunuz ve geç kaldınız. Ya da çok yoğun bir iş hayatınız var ve bundan sonra tüm özel günlerin adınıza takip edilmesini ve hediyelerin kapınıza teslim edilmesini istiyorsunuz. Hediye danışmanlığı detayları için benimle iletişime geçebilirsiniz.
zeynep erkan
zeynep erkan


Bavul Hazırlama Danışmanlığı


Kısa tatillere bile koca bavulla mı çıkıyorsunuz?
İş gezilerinde ne giyeceğinize karar veremiyor musunuz? Belki de bir iş gezisinden tatile geçeceksiniz.
Herhangi bir seyahatiniz için bavulunuzu birlikte hazırlayabiliriz.
Bunu yaparken sizin için hazırlayacağım mini kapsül gardroplarla bavulunuzdan maksimum verim sağlayacaksınız.