“Bir zamanlar ülkenin birinde üzgün, mutsuz bir kız yaşarmış. Bu kız hem dış görünüşünden hoşnutsuzmuş hem de içinde, ruhunun derinliklerinde yolunda gitmeyen bir şeyler varmış. Fakat bir türlü çözüm yolu bulamazmış. Düşünmüş taşınmış ve bir periden yardım istemeye karar vermiş. Peri sihirli değneğini değdirir değdirmez, kız muazzam bir güzelliğe kavuşmuş. Fakat asıl önemlisi peri onun sadece dışına değil iç dünyasına da dokunmuş. Kızın kendiyle ve sorunlarıyla yüzleşmesine yardımcı olmuş. Dışındaki uyum ve asalet içinede tesir etmiş. Artık daha özgüvenli, başarılı, mutlu, huzurlu...Benim hikayemi en güzel külkedisi masalı anlatabilirdi. Zeynep hanımın sihirli dokunuşu hayatımdaki en güzel deneyimlerdendi ve bir dönüm noktasıydı. Hayatım boyunca yanımda olduğunu bilmek çok güzel. Bana yaşamıma kattığı değerler için çok teşekürler...”

S. İletişimci


“Sihirli değnekle dokundunuz sanki bana. İlk olarak arkadaşlarım her buluşmamızda ne kadar hoş görünüyosun dediler. Cumartesi Mersin'deydim ordan Kemer'e geçecektik alışveriş yaptık o kadar şaşırdım ki kendime. Yöneldiğim şeyler normalde hiç bakmadığım şeyler oldu. Daha önceki tatillerimde akşamları sadece şort ve atlet giyerken şimdi çok güzel kombinler oluşturdum. Gerçekten teşekkür ederim. Aklımdaki "bugün ne giycem" ya da "of yine aynı şeyleri giydim" sıkıntısından kurtuldum. Kış alışverişimi de sizinle yapmak istiyorum.”

Z. Doktor


Zeynep'le buluştuğumuz ilk günü asla unutamam.Herşeyden cok bunladığım, ne istedigimi bilmediğim, kendimi değersiz hissettiğim, giyecek hiçbir şey bulamadigim, magazaya girip hicbirsey begenemedigim, karar veremedigim ve alisveris yapmaktan bile zevk almadigim bir donemdeydim. Ben sadece 2-3 kombin yapariz belki kendimi iyi hissederim diye ciktigim bu macerada bambaska biriyle tanistim. Hic susmadan anlatirken Zeynep'e aslinda amacimin sadece alisveris yapmak,guzel giyinmek olmadigini anladim..Benim bir hedefim vardi ve amacim aslinda bu hedefe yurumekti..Bana bunu hatirlatan ve alisveris yaparken inanilmaz eglendigim guzel insan Zeynep'e cok tesekkur ederim. Iyi ki tanimisim seni, sayende bambaska bir enerjim var artik! :)

D. Satış Analisti


"Aslında büyük bir keyif olan alışveriş benim için maalesef stres kaynağı haline gelmişti. İşim gereği birbirinden farklı ortamlarda bulunuyordum ve buralara uygun bir gardırop oluşturmakta zorlanıyordum. Alışveriş ve stil konusunda profesyonel yardıma ihtiyacım olduğunu apaçık görüyordum. İnternette araştırırken Zeynep Hanım'ı buldum. Öngörüşme ve evde gardırop tahlilinin ardından kendisiyle ilk alışverişimize çıktık. İşine olan saygısı, hakimiyeti ve esprili haliyle alışverişi kolaylaştırdı. Yaşadığım kararsızlık, bıkkınlık ve kendine güvensizlik duygusu yok oldu. Vücudum, yaşım, işim ve hayat görüşüme en uygun parçaları birlikte bulup çıkardık. Giyim konusunda yaptığım yanlışları görme ve belli bir bakış açısı geliştirmeye başlama da cabası oldu. Uzun süre severek kullanacağım parçalara sahip olduğum için de hem kesem hem gardırobum bayram etti. Bir stil danışmanıyla, hele de Zeynep Hanım'la çalıştığım için doğru bir iş yaptığıma eminim."

B. Prodüktör


Zeynep Hanım’la 3 sene önce Speaker Agency’de verdiği bir saatlik eğitimde tanıştım. O dönem hergün kot pantolon t-shirt ile işe gitmek beni rahatsız etmiyordu. Hiçbir zaman modayı takip eden biri olmadım ve her zaman spor giyindim (modasız olanından). Spordan öte, bol t-shirt ve rahat edebileceğim bir pantolon ya da şort beni yıllarca idare edebilirdi. İş ve pozisyon değiştirdikçe -maalesef- insanların bakışları arasında kaldığımı hissettim ve 3 yıl aradan sonra Zeynep Hanım’a ulaştım. Eğitim sırasında net tavırlarından ve işine olan hakimiyetinden etkilenmiştim. Günümüzde moda olan “Stil Danışmanlığı” sıfatından ve her güzel giyinenin “ben stil danışmanıyım aynı zamanda” demesinden sıkılmış biri olarak, adını hatırlayamadığım Zeynep Hanım’ı, yarım saatlik bir Google araması sonucunda buldum. Bulana kadar en az 80 tane stil danışmanı ismiyle karşılaştım, yine de aklımdaki isimde inat ettim. Şimdi buraya “İyi ki Zeynep Hanım’la tanışmışım, hayatım değişti” yazmayacağım. Sadece şunu farkettim; her sabah işe giderken giyinmeye üşenen biri olarak, şimdi, giydiğim şeylerle motive oluyorum. Bir de işin ehli biriyle alışverişe çıkmak çok keyifli. Bu konforu yaşamanızı öneririm.

A. Üniversitede Spor İşleri DirektörüZeynep’le alışverişe çıkmak heyecanlı ve keyifli bir deneyim. Her zaman gittiğiniz mağazaları yeniden keşfediyorsunuz, her bir parça için “ben bunu hayatta denemezdim ama şahane oldu” diyorsunuz ve bu tecrübeyi yaşadıktan sonra artık onsuz alışverişe çıkmak istemiyorsunuz. Çünkü aldığınız kıyafeti eve gidince beğenmemek gibi bir derdiniz kalmıyor, her şeyi defalarca, farklı farklı kombinlerle giyebiliyorsunuz, kıyafetlerinizle ilgili insanlardan aldığınız yorumlar gününüzü güzelleştiriyor. Onunla iki defa alışverişe çıktıktan sonra yaklaşık 1.5 yıl başka birşey almama gerek kalmadı, aldığım herşeyi uzun yıllar giyeceğim kesin. Sohbeti, ilginç yorumları da alışverişi çok daha keyifli hale getiriyor.

H. Finans